Rezervoni qëndrimin tuaj

 • Check-In
 • Check-Out
 • Dhomat
 • të rriturit
 • fëmijët
 • Kodi i zbritjes
 • Ndryshoni/anuloni rezervimin
rezervo tani mbylle
Eksploroni
më shumë
mbylle Swiss Diamond Group Swiss Diamond Hotel - Lugano Swiss Diamond Hotel - Prishtina La Romantica - Lugano Ayan Zalaat - Ulaanbaatar

Dhoma Komfort

Një mjedis i krijuar që të ndjeheni të veçantë.

SHTRATI 1 shtrat ‘Queen’
SHTRAT SHTESË Një shtrat për foshnje
MYSAFIRËT 1
PAMJA Një shtrat për foshnje
MADHËSIA 28M2 M2

Dhomë teke, elegante dhe të rehatshme me krevat të madhësisë Queen, tavolinë e punës, orendi neoklasike, banjo të dekoruara me mermer italian, kabinë dushi të veçantë dhe pajisje luksoze. Të gjitha dhomat tona janë të pajisura me TV LCD High Definiton me sistem interaktiv, sistem inteligjent i ajrit të kondicionuar, internet kabllor me shpejtësi të madhe, kasafortë dhe minibar me zgjedhje të pijeve joalkoolike dhe alkoolike dhe artikujve të tjerë ushqimor.

Rezervo tani

VEÇORI TJERA

 • Tavolinë e punës
 • Kasafortë
 • Minibar
 • Mbatjës bagazhi me sirtar
 • Pasqyrë zmadhuese
 • Tharëse flokësh
 • Aksesore kozmetike
 • Dush kabinë
 • TV me kanale satelitore
 • Pay-tv (tarifë shtesë e aplikuar)
 • Internet me WI-FI dhe me kabllo