Rezervoni qëndrimin tuaj

  • Check-In
  • Check-Out
  • Dhomat
  • të rriturit
  • fëmijët
  • Kodi i zbritjes
  • Ndryshoni/anuloni rezervimin
rezervo tani mbylle
Eksploroni
më shumë
mbylle Swiss Diamond Group Swiss Diamond Hotel - Lugano Swiss Diamond Hotel - Prishtina La Romantica - Lugano Ayan Zalaat - Ulaanbaatar

Dhoma komode dhe elegante

me pamje nga qendra e qytetit të Prishtinës

Dhoma Komfort

Dhomë e rehatshme dhe elegante me shtrat njëshe. Shtrati dhe jastëkët me pupla jo alergjike dhurojnë komfort të jashtëzakonshëm. Në këtë dhomë do të gjeni edhe tavolin punë me telefon.

Zbuloni më shumë Rezervo tani

Dhomë Biznesi

Dhomë dyshe, e përshtatshme për udhëtime biznesi apo për pushim. Komoditeti i shtratit dhe te jastekëve me pupla do të bëjë që qëndrimi juaj të jetë i veçant. Kjo kategori ka mundësinë

Zbuloni më shumë Rezervo tani

Dhomë Deluxe

Dhoma ynë standard Deluxe akomodon dy persona dhe ka hapësirë të madhe për një qëndrim të rehatshëm. Shtrati i përmasave mbretërore dhe luksi i kësaj dhome ju bën të ndiheni të relaksuar.

Zbuloni më shumë Rezervo tani

Dhoma Premium

Dhomë luksoze me hapësirë shumë të gjërë me pamje spektakulare, Dhe hapësirë garderobë të veçantë.
Tualeti është i dekoruar me mermer prestigjoz Italian dhe vaskë jakuzi

Zbuloni më shumë Rezervo tani

Suita Junior

Suite elegante me shtrat të përmasave mbretërore dhe me dhome ndeje të gjërë me divana komod dhe tavolinë kafeje të stilit klasik.

Zbuloni më shumë Rezervo tani

Suita Prestigje

Prestige Suite do ju surprizojë me hapësiren dhe orenditë e saj përfekte ku çdo gjë është në mënyrë artizanale. Ka hapësirë të ndarë për qëndrim ditor, me divana dhe kotlluqe Ka pamje nga Sheshi Nëna Terezë

Zbuloni më shumë Rezervo tani

Suita Ekzekutive

Me vendndodhje në katin e 6 të hotelit, kjo suite përmban një dhomë gjumi dhe hapësirë për qendrim ditor dhe 3 terasa me pamje nga bulevardi kryesor. Tualeti ka hapësirë të madhe, i dekoruar me mermer Italian dhe elemente banjo luksose, siç është vaska hidromasazhi.

Zbuloni më shumë Rezervo tani

Suita Penthouse

Apartament familjar me një dhomë gjumi me pamje nga qendra e qytetit, kuzhinë private, hapësirë për qendrim ditor dhe tavolinë ngrënie, gardërobë dhe dy tualeta. Hapësira e madhe dhe ornamentet luksose janë mbresëlënëse për secilin musafir.

Zbuloni më shumë Rezervo tani

Suita Presidenciale

Me 1 ose 2 dhoma gjumi te stilit mbretëror, elegancë e pagabueshme nën ndriçimin e abazhureve dhe llampave të kristalta, damasqet e shtrenjta, mobiliet e punuara me dorë të stilit imperial, mund t’i gjeni të gjitha në Suitën Presidenciale.

Zbuloni më shumë Rezervo tani