Rezervoni qëndrimin tuaj

 • Check-In
 • Check-Out
 • Dhomat
 • Të rritur
 • Fëmijë
 • Kodi i zbritjes
 • Ndryshoni/anuloni rezervimin
rezervo tani mbylle
Eksploroni
më shumë
mbylle Swiss Diamond Group Swiss Diamond Hotel - Lugano Swiss Diamond Hotel - Prishtina La Romantica - Lugano Ayan Zalaat Hotel & SPA - Ulaanbaatar

Suita Presidentiale King Charles III

Suitë madhështore për mysafirët tanë

SHTRATI ‘King XL’ Bed
SHTRAT SHTESË Një shtrat shtesë
Një shtrat për foshnje
MYSAFIRËT 2/2
PAMJA Pamje nga qyteti
Sheshi ‘Skënderbeu’
Sheshi ‘Nëna Terezë’
MADHËSIA 278 m2

Me 2 dhoma gjumi mbretërore, elegancë e pagabueshme nën ndriçimin e abazhureve dhe llampave të kristalta, damasqet e shtrenjta, mobiliet e punuara me dorë të stilet Imperial mund ti gjeni të gjitha në Suitën Presidential. Në momentin që do të hyni do e gjeni veten të rrethuar nga luksi dhe eleganca, pasqyra Veneciane, dysheme prej druri, qilima oriental të punuar me dorë, dhomë ngrënie ku mund të akomodohen 8 persona, dy ekrane TV LCD High Definition me sistem zërimi të dyfishtë dhe garderobë.

Banjo e mermertë luksoze me vaskë hidromasazhi, saunë private, kabinë e veçantë dushi si dhe paisje tjera luksi që plotësojnë dhomën e gjumit të miqve si dhe dhomën kryesore të gjumit me shtrat mbretëror, ndenjëse lëkure në pjesën e këmbëve të shtratit, tavolinë pune si dhe internet kabllor me shpejtësi të lartë. Ballkoni me pamje nga qendra e qytetit ju fton të shijoni çajin e pasditës. Suita përfshin çasje në Klubin Diamond për ju dhe miqtë tuaj. Aty mund të shijoni shërbimet ekskluzive si Canape gjatë gjithë ditës, shërbime private concierge, dhomë takimesh, Wi-Fi, faks dhe fotokopje.

Rezervo tani
Suita Presidentiale King Charles III 3

Veçori tjera

 • Shtrat mbretëror XL në dy dhoma
 • Tavolinë e punës
 • Mbatjës bagazhi me sirtar
 • Divane me tavolinë
 • Tavolinë ngrënie
 • Elemente për qaj dhe kafe
 • Gardërobë
 • Aparat për akull
 • Kasafortë
 • Jastëk anti-alergjik
 • Robdishan dhe Pandofla
 • Tri tualeta
 • Pasqyrë zmadhuese
 • Tharëse flokësh
 • Aksesorë kozmetike nga linja Piroche
 • Vaskë hidromasazhi
 • Saunë
 • Dush kabinë
 • Turndown Service
 • Set luksoz i çarçafëve dhe mbulesave
 • Dy TV me kanale satelitore
 • Internet me Wi-Fi dhe kabllo
 • Kontroll i klimës
 • Kasafortë
 • Vluese të ujit
 • Peshore
Suita Presidentiale King Charles III 4
Suita Presidentiale King Charles III 5
Suita Presidentiale King Charles III 6
Suita Presidentiale King Charles III 7
Suita Presidentiale King Charles III 8
Suita Presidentiale King Charles III 9
Suita Presidentiale King Charles III 10
Suita Presidentiale King Charles III 11