Rezervoni qëndrimin tuaj

 • Check-In
 • Check-Out
 • Dhomat
 • Të rritur
 • Fëmijë
 • Kodi i zbritjes
 • Ndryshoni/anuloni rezervimin
rezervo tani mbylle
Eksploroni
më shumë
mbylle Swiss Diamond Group Swiss Diamond Hotel - Lugano Swiss Diamond Hotel - Prishtina La Romantica - Lugano Ayan Zalaat Hotel & SPA - Ulaanbaatar

Suita Junior

Suitë e sofistikuar për mysafirët tanë.

SHTRATI Shtrat ‘King’
SHTRAT SHTESË Një shtrat shtesë
Një shtrat për foshnje
MYSAFIRËT 2
PAMJA Pamje nga qyteti i vjetër
MADHËSIA 65 m2

Suita Junior me një dhomë gjumi me opsionin e një dhome gjumi shtesë, do ju surprizojë me hapësirëndhe orenditë e saj perfekte ku çdo gjë është në punuar në mënyrë artizanale. Dhoma është e pajisur me një dhomë ndenje elegante komforte e përbërë nga kolltuqe, tavolinë kafeje, dhe një tavolinë pune, TV LCD High Definition, sistem kontrolli intelegjent të ngrohjes dhe ftohjes, internet dhe Wi-Fi kasafortë dhe minibar me përzgjedhje të pijeve alkoolike dhe joalkoolike si dhe aparat kafeje.

Rezervo tani
Suita Junior 3

VEÇORI TJERA

 • Tavolinë e punës
 • Minibar
 • Mbatjës bagazhi me sirtar
 • Divane me tavolinë
 • Jastëk anti-alergjik
 • Robdishan dhe Pantofla
 • Pasqyrë zmadhuese
 • Tharëse flokësh
 • Aksesorë kozmetike
 • Dush kabinë
 • Turndown Service
 • Set luksoz i çarçafëve dhe mbulesave
 • Dy Full HD TV me kanale satelitore
 • Internet me WI-FI dhe kabllo
 • Kontroll i klimës
 • Kasafortë
 • Vluese të ujit
 • Peshore
Suita Junior 4
Suita Junior 5
Suita Junior 6
Suita Junior 7