Rezervoni qëndrimin tuaj

 • Check-In
 • Check-Out
 • Dhomat
 • Të rritur
 • Fëmijë
 • Kodi i zbritjes
 • Ndryshoni/anuloni rezervimin
rezervo tani mbylle
Eksploroni
më shumë
mbylle Swiss Diamond Group Swiss Diamond Hotel - Lugano Swiss Diamond Hotel - Prishtina La Romantica - Lugano Ayan Zalaat - Ulaanbaatar

Dhoma Premium

Dhomë e gjerë për mysafirët tanë.

SHTRATI Shtrat ‘King’
SHTRAT SHTESË Një shtrat shtesë
Një shtrat për foshnje
MYSAFIRËT 2
PAMJA Sheshi ‘Ibrahim Rugova
dhe pamje nga qyteti i vjetër
MADHËSIA 55 m2

Dhomë dyshe me sipërfaqe shumë të gjerë, orendi luksoze dhe Elegante, shtrat të përmasave mbretërore, tapiceri të dizejnuara, Tavolinë pune me sistem telephony të dyfishtë, banjo të dekoruara me mermer Italian, vaskë xhakuzi, kabinë e veçuar dushi dhe akesorë tuale you luksoz. Me pamje nga Sheshi Ibrahim Rugova po nga e cila shihet dhe qyteti i vjetër i Prishtinës. Të gjitha dhomat janë të pajisura me TV LCD High Definition, me sistem kontrolli intelegjent të ngrohjes dhe ftohjes, internet kabllor me shpejtësi të madhe dhe WI-FI, kasafortë, minibar me përzgjedhje pijeve alkoolike dhe joalkoolike si dhe artikujve të tjerë ushqimor.

Dhoma Premium posedon ngohëse uji bashkë me disa lloje të çajrave dhe kafes.

Rezervo tani
Dhoma Premium 3

VEÇORI TJERA

 • Tavolinë e punës
 • Minibar
 • Mbatjës bagazhi me sirtar
 • Kolltuqe me tavolinë
 • Jastëk anti-alergjik
 • Robdishan dhe Pantofla
 • Pasqyrë zmadhuese
 • Tharëse flokësh
 • Aksesorë kozmetike
 • Dush kabinë dhe vaskë xhakuzi
 • Turndown Service
 • Set luksoz i çarçafëve dhe mbulesave
 • TV me kanale satelitore
 • Internet me WI-FI dhe kabllo
 • Kontroll i klimës
 • Kasafortë
Dhoma Premium 4
Dhoma Premium 5
Dhoma Premium 6
Dhoma Premium 7
Dhoma Premium 8
Dhoma Premium 9
Dhoma Premium 10
Dhoma Premium 11