Rezervoni qëndrimin tuaj

 • Check-In
 • Check-Out
 • Dhomat
 • Të rritur
 • Fëmijë
 • Kodi i zbritjes
 • Ndryshoni/anuloni rezervimin
rezervo tani mbylle
Eksploroni
më shumë
mbylle Swiss Diamond Group Swiss Diamond Hotel - Lugano Swiss Diamond Hotel - Prishtina La Romantica - Lugano Ayan Zalaat - Ulaanbaatar

Suita Prestige

Suitë prestigjioze për mysafirët tanë.

SHTRATI Shtrat ‘King’
SHTRAT SHTESË Një shtrat shtesë
Një shtrat për foshnje
MYSAFIRËT 2
PAMJA Pamje nga Sheshi 'Nëna Terezë'
MADHËSIA 91 m2

Suita Prestige me një dhomë gjumi, do të ju surprizojë me hapësirën dhe orenditë e saj perfekte ku çdo gjë është e punuar në mënyrë artizanale. Me pamje nga qendra e qytetit, me një dhomë ndeje elegante dhe komforte e përbërë nga kolltuqe, tavolinë kafeje dhe një tavolinë pune. Suita është e pajisur me TV LCD High Definition, sistem kontrolli intelegjent të ngrohjes dhe ftohjes, intetnet dhe Wi-Fi, kasafortë, minibar me përzgjedhje të pijeve alkoolike dhe joalkoolike si dhe gjërave tjera ushqimore, aparat kafeje dhe ngrohës uji.

Kjo suitë ofron banjo luksoze të mermertë, vaskë të thellë me hidromasazh dhe kabinë të veçuar dushi.

Rezervo tani
Suita Prestige 3

VEÇORI TJERA

 • Tavolinë e punës
 • Minibar
 • Mbatjës bagazhi me sirtar
 • Divane me tavolinë
 • Kolltuqe me tavolinë
 • Jastëk anti-alergjik
 • Robdishan dhe Pantofla
 • Pasqyrë zmadhuese
 • Tharëse flokësh
 • Aksesorë kozmetike nga linja Piroche
 • Dush kabinë dhe vaskë hidromasazhi
 • Turndown Service
 • Set luksoz i çarçafëve dhe mbulesave
 • Dy Full HD TV me kanale satelitore
 • Internet me WI-FI dhe kabllo
 • Kontroll i klimës
 • Kasafortë
Suita Prestige 4
Suita Prestige 5
Suita Prestige 6
Suita Prestige 7
Suita Prestige 8
Suita Prestige 9