Rezervoni qëndrimin tuaj

 • Check-In
 • Check-Out
 • Dhomat
 • Të rritur
 • Fëmijë
 • Kodi i zbritjes
 • Ndryshoni/anuloni rezervimin
rezervo tani mbylle
Eksploroni
më shumë
mbylle Swiss Diamond Group Swiss Diamond Hotel - Lugano Swiss Diamond Hotel - Prishtina La Romantica - Lugano Ayan Zalaat - Ulaanbaatar

Dhoma Classic

Dhomë e rehatshme për mysafirët tanë.

SHTRATI Shtrat ‘Queen’
SHTRAT SHTESË Një shtrat për foshnje
MYSAFIRËT 1
PAMJA Pamje nga qyteti i vjetër
MADHËSIA 28 m2

Dhomë teke , elegant dhe e rehatshme me krevat të madhësisë 'Queen', Tavolinë e punës, orendi neoklasike, banjo të dekoruara me mermer Italian, kabinë dushi të veçantë dhe paisje luksoze.Të gjitha dhomat janë të pajisura me TV LCD High Definiton me sistem interavktiv, sistem intelegjent i ajrit të kondicionuar, internet kabllor me shpejtësi të madhe, kasafortë dhe minibar me zgjedhje të pijeve alkoolike dhe joalkoolike dhe artikujve të tjerë ushqimor.

Rezervo tani
Dhoma Classic 3

VEÇORI TJERA

 • Tavolinë e punës
 • Minibar
 • Mbajtës bagazhi me sirtar
 • Jastëk anti-alergjik
 • Robdishan dhe Pantofla
 • Pasqyrë zmadhuese
 • Tharëse flokësh
 • Aksesorë kozmetike
 • Dush kabinë
 • Turndown Service
 • Set luksoz i çarçafëve dhe mbulesave
 • Full HD TV me kanale satelitore
 • Internet me WI-FI dhe kabllo
 • Kontroll i klimës
 • Kasafortë
Dhoma Classic 4
Dhoma Classic 5
Dhoma Classic 6