Rezervoni qëndrimin tuaj

 • Check-In
 • Check-Out
 • Dhomat
 • Të rritur
 • Fëmijë
 • Kodi i zbritjes
 • Ndryshoni/anuloni rezervimin
rezervo tani mbylle
Eksploroni
më shumë
mbylle Swiss Diamond Group Swiss Diamond Hotel - Lugano Swiss Diamond Hotel - Prishtina La Romantica - Lugano Ayan Zalaat - Ulaanbaatar

Suita Penthouse

Suitë e shkëlqyeshme për mysafirët tanë

SHTRATI Shtrat ‘King XL’
SHTRAT SHTESË Një shtrat shtesë
Një shtrat për foshnje
MYSAFIRËT 2
PAMJA Pamje nga qyteti
dhe Sheshi ‘Nëna Terezë’
MADHËSIA 217 m2

Suita Penthouse me hapësirat e saj ju ofron klientëve tanë nivelin e duhur të elegancës dhe bashkëkohores. Suita është dizajnuar në stilen imperial, me orenditë e punuara me dorë, abazhuret e kristalta,tavolinë ngrënie for 8 person,dhomën e veçantë të ndejës ku mund të shijoni momente relaksi në kolltuqet elegant dhe të rehatshme, dy ekrane TV LCD High Definition me sistem zërimi të dyfishtë si dhe garderobë.

Dhoma luksoze e ndejës e dizajnuar jo vetëm për të argëtuar miqtë tuaj ka hyrjen e saj të veçantë në kuzhinë private ku mazhordomi juaj do ju përgatisë mëngjesim, shefi i kuzhinës mund të përgatisë darkë special for ju dhe miqtë tuaj.

Banjo e mermertë luksoze me vaskë hidromasazhi, saunë private, kabinë e veçantë dushi si dhe paisje tjera luksi që plotësojnë dhomën e gjumit të miqve si dhe dhomën kryesore të gjumit me shtrat mbretëror, ndenjëse lekurë në pjesën e këmbëve t shtratit, table pune si dhe internet kabllor me shpejtësi të lartë. Ballkoni me pamje nga qendra e qytetit ju fton të shijoni çajin e pasditës. Suita përfshin çasje në Klubin Diamond për ju dhe miqtë tuaj. Aty mund të shijoni shërbimet ekskluzive si Canape gjatë gjithë ditës, shërbime private concierge, dhomë takimesh, Wi-Fi, faks dhe fotokopje.

Rezervo tani
Suita Penthouse 3

Veçori tjera

 • Shtrat mbretëror
 • Tavolinë e punës
 • Tharëse flokësh
 • Minibar/Maxi Bar
 • Mbajtës bagazhi me sirtar
 • Tavolinë ngrënie
 • Kuzhinë
 • Elemente për çaj dhe kafe
 • Aparat për akull
 • Jastëk anti-alergjik
 • Robdishan dhe Pandofla
 • Dy tualeta
 • Pasqyrë zmadhuese
 • Aksesorë kozmetike nga linja Piroche
 • Dush kabinë
 • Vaskë hidromasazhi
 • Saunë
 • Turndown Service
 • Set luksoz i çarçafëve dhe mbulesave
 • Dy Full HD TV me kanale satelitore
 • Internet me WI-FI dhe kabllo
 • Kontroll i klimës
 • Kasafortë
 • Vluese të ujit
 • Peshore
Suita Penthouse 4
Suita Penthouse 5
Suita Penthouse 6
Suita Penthouse 7
Suita Penthouse 8
Suita Penthouse 9
Suita Penthouse 10
Suita Penthouse 11
Suita Penthouse 12
Suita Penthouse 13