Rezervoni qëndrimin tuaj

 • Check-In
 • Check-Out
 • Dhomat
 • Të rritur
 • Fëmijë
 • Kodi i zbritjes
 • Ndryshoni/anuloni rezervimin
rezervo tani mbylle
Eksploroni
më shumë
mbylle Swiss Diamond Group Swiss Diamond Hotel - Lugano Swiss Diamond Hotel - Prishtina La Romantica - Lugano Ayan Zalaat - Ulaanbaatar

Suita Executive

Suitë e veçantë për mysafirët tanë

SHTRATI Shtrat ‘King’
SHTRAT SHTESË Një shtrat shtesë
Një shtrat për foshnje
MYSAFIRËT 2
PAMJA Pamje nga sheshi 'Nëna Terezë'
MADHËSIA 116 m2

E vendosur ne katin e 6-të, suita jonë Executive ka një dhomë gjumi (por ka opsionin të ndërlidhet me një dhomë tjetër). Ofron një ambient bashkëkohor elegant, unik dhe të gjerë, 3 terasa, tavolinë e punës me sistem telefonik, tavolinë ngrënie, tualet me mermer Italian, me vaskë hidromasazhi dhe dush kabinë të veçantë me xham ndarës. Dhoma përmban një TV të madh LCD me definicion të lartë me sistem interaktiv, VIP Maxi Bar me një përzgjedhje të gjerë pijesh alkoolike, jokoolike dhe aparat kafeje.

Rezervo tani
Suita Executive 3

Veçori tjera

 • Tavolinë e punës
 • Minibar
 • Mbatjës bagazhi me sirtar
 • Divane me tavolinë
 • Tavolinë ngrënie
 • Jastëk anti-alergjik
 • Robdishan dhe Pandofla
 • Pasqyrë zmadhuese
 • Tharëse flokësh
 • Aksesorë kozmetike nga linja Piroche
 • Dush kabinë
 • Vaskë hidromasazhi
 • Dy lavamanë
 • Turndown Service
 • Set luksoz i çarçafëve dhe mbulesave
 • Dy Full HD TV me kanale satelitore
 • Internet me WI-FI dhe kabllo
 • Kontroll i klimës
 • Kasafortë
Suita Executive 4
Suita Executive 5
Suita Executive 6
Suita Executive 7
Suita Executive 8
Suita Executive 9
Suita Executive 10
Suita Executive 11