Rezervoni qëndrimin tuaj

 • Check-In
 • Check-Out
 • Dhomat
 • Të rritur
 • Fëmijë
 • Kodi i zbritjes
 • Ndryshoni/anuloni rezervimin
rezervo tani mbylle
Eksploroni
më shumë
mbylle Swiss Diamond Group Swiss Diamond Hotel - Lugano Swiss Diamond Hotel - Prishtina La Romantica - Lugano Ayan Zalaat - Ulaanbaatar

Diamond Biznes

Mjedis i krijuar që të ndjeheni të veçantë.

SHTRATI 1 Queen Bed
SHTRAT SHTESË Një krevat fëmijësh
MYSAFIRËT 2
PAMJA Pamje nga qyteti dhe sheshi Skënderbeu
MADHËSIA 30 m2

Dhomë e rehatshme me krevat të përmasava mbretërore me jastëk joalergjik me pupla dhe tavolinë pune me telefon.

Të gjitha banjot janë të dekoruara me mermer italian, pasqyrë zmadhuese, kabinë dushi të veçantë, peshqirë dhe pajisje luksoze.

Shërbimet falas: Mëngjesi në stilin American Buffet, në dhomë ju presin ujë dhe çokoladë, Free Wi-Fi, qasje në qendrën tonë të Wellnessit “Venus”, papuçe dhe badimantil.

book

Veçori tjera

 • Queen Bed
 • TV i plotë me kanale satelitore
 • Kasafortë
 • Tharëse flokësh
 • Karrikë me tavolinë
 • Pay-TV (tarifë shtesë e aplikuar)
 • Sirtar i bagazheve
 • Pasqyrë zmadhuese
 • Work desk
 • Minibar me pije alkoolike/jo-alkoolike dhe snack
 • Banjë e plotë mermeri me dush
 • Lehtësirat luksoze
Diamond Biznes 3