Rezervoni qëndrimin tuaj

 • Check-In
 • Check-Out
 • Dhomat
 • Të rritur
 • Fëmijë
 • Kodi i zbritjes
 • Ndryshoni/anuloni rezervimin
rezervo tani mbylle
Eksploroni
më shumë
mbylle Swiss Diamond Group Swiss Diamond Hotel - Lugano Swiss Diamond Hotel - Prishtina La Romantica - Lugano Ayan Zalaat - Ulaanbaatar

Diamond Komfort

Një mjedis i krijuar që të ndjeheni të veçantë.

SHTRATI 1 Queen Bed
SHTRAT SHTESË Një krevat fëmijësh
MYSAFIRËT 1
PAMJA Pamje nga qyteti dhe sheshi Skënderbeu
MADHËSIA 28 m2

Elegante dhe të rehatshme me krevat të përmasava mbretërore me jastëkë joalergjik me pupla, tavolinë pune me telefon.

Banjot janë të dekoruara me mermer italian, pasqyrë zmadhuese, kabinë dushi të veçantë, peshqirë dhe pajisje luksoze.

Të gjitha dhomat tona janë të pajisura me TV LED dhe sistem interaktiv, klimatizim, internet kabllor me shpejtësi të madhe, kasafortë, minibar me zgjedhje të pijeve joalkoolike dhe alkoolike dhe artikujve të tjerë ushqimor.

Rezervo tani
Diamond Komfort 3

Veçori tjera

 • Workdesk
 • Minibar me pije alkoolike/jo-alkoolike dhe snack
 • Tharëse flokësh
 • TV i plotë me kanale satelitore
 • Kasafortë
 • Pasqyrë zmadhuese
 • Pay-TV (tarifë shtesë e aplikuar)
 • Sirtar i bagazheve
 • Lehtësirat luksoze
Diamond Komfort 4
Diamond Komfort 5