Rezervoni qëndrimin tuaj

 • Check-In
 • Check-Out
 • Dhomat
 • Të rritur
 • Fëmijë
 • Kodi i zbritjes
 • Ndryshoni/anuloni rezervimin
rezervo tani mbylle
Eksploroni
më shumë
mbylle Swiss Diamond Group Swiss Diamond Hotel - Lugano Swiss Diamond Hotel - Prishtina La Romantica - Lugano Ayan Zalaat Hotel & SPA - Ulaanbaatar

Diamond Luksoze

Mjedis i krijuar që të ndjeheni superior.

SHTRATI King Size Bed
SHTRAT SHTESË Një shtratë (rollaway) shtesë
MYSAFIRËT 2
PAMJA Pamje nga qyteti
MADHËSIA 45 m2

Dhomë e rehatshme me krevat të përmasava mbretërore me jastëk joalergjik me pupla, tavolinë pune me telefon.

Të gjitha banjot janë të dekoruara me mermer italian, pasqyrë zmadhuese, kabinë dushi të veçantë, peshqirë dhe pajisje luksoze.

Rezervo tani

Veçori tjera

 • King Bed
 • Work desk
 • Minibar me pije alkoolike/jo-alkoolike dhe snack
 • Banjë e plotë e mermerit me vaskë ose dush
 • Lehtësirat luksoze
 • Karrikë dhe tavolinë
 • Full HD TV me programe satelitore
 • Kasafortë
 • Tharëse flokesh
 • Balkon
 • Pay-TV (additional charge applied)
 • Sirtar i bagazheve
 • Pasqyrë zmadhuese
Diamond Luksoze 3