Rezervoni qëndrimin tuaj

 • Check-In
 • Check-Out
 • Dhomat
 • Të rritur
 • Fëmijë
 • Kodi i zbritjes
 • Ndryshoni/anuloni rezervimin
rezervo tani mbylle
Eksploroni
më shumë
mbylle Swiss Diamond Group Swiss Diamond Hotel - Lugano Swiss Diamond Hotel - Prishtina La Romantica - Lugano Ayan Zalaat - Ulaanbaatar

Premium Presitge Penthouse

Një mjedis i krijuar që të ndjeheni të veçantë.

SHTRATI 1 King Bed
SHTRAT SHTESË Shtrat të vogël shtesë
MYSAFIRËT 2
PAMJA Pamje nga qyteti & Shesi Nëna Teresa
MADHËSIA 217 m2

Apartament familjar me një dhomë gjumi me pamje nga qendra e qytetit të Prishtinës, hapësirë ​​​​të rehatshme dhe elegant të qëndrimit ditor me divan, kolltuk, tablenë kafeje dhe tablenë pune.

Gjithashtu ka një kuzinë të krejtësisht të pajisur si dhe një dhomë të madhe të ngrënie me një tablelinë që mund të akomodojë deri në 8 mysafirë.

Të tri dhomat e gjumit kanë krevat mbretëror me pupilla dhe jastëkë jo-alergjik, tablenë pune me telefon në të gjitha dhomat. Suita kah një ballkon të mbuluar me pamje kah bulevardi kryesor, parket dhe qilima oriental në çdo dhomë.

Rezervo tani
Premium Presitge Penthouse 3

Veçori tjera

 • Shtrat mbretëror
 • Work desk
 • Minibar me pije alkoolike/jo-alkoolike dhe snack
 • Sirtar i bagazheve
 • Pasqyrë zmadhuese
 • Kuzhinë
 • TV i plotë me kanale satelitore
 • Objektet për bërjen e çajit dhe kafes
 • Banjë e plotë mermeri me dush
 • Aparate luksoze nga Piroche Cosmetics
 • Mëngjes të plotë
 • Pay-TV
 • Kutia e sigurt e depozitave
 • Tharëse flokesh
 • Vluese të ujit
 • Peshore
Premium Presitge Penthouse 4
Premium Presitge Penthouse 5
Premium Presitge Penthouse 6
Premium Presitge Penthouse 7
Premium Presitge Penthouse 8
Premium Presitge Penthouse 9
Premium Presitge Penthouse 10